-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для скринінгу донорської крові
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000131-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
479 678.52
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
09
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0e6f68271fa44e8199d72acded500351
Внутрішній номер закупівлі:
30233374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000131-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000079
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Радчук +380969720575 radcukmaria253@gmail.com http://rospk.communal.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
479 678.52 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:17 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴479 678.52 Реагенти для скринінгу донорської крові