-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для скринінгу донорської крові
Оголошено тендер
513 256.02
UAH
Номер:
97b9500b8572457689a808e8f06afd5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000079
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000079
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
513 256.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реагенти для скринінгу донорської крові
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 08:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2060 - Створення банків крові та її компонентів
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума513 256.02 UAH