-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійних ремонтних робіт мережі опалення на території ДНП "Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" МОЗ України" між корпусом №9 адміністративним та тепловою камерою за адресою: м.Київ вул. В. Чорновола, 28/1 код ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000117-a
Завершена
258 662.00
UAH без ПДВ
Номер:
89b88f1a32f94f8ab0b539926240499f
Внутрішній номер закупівлі:
30233363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000117-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
258 662.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з аварійних ремонтних робіт мережі опалення на території ДНП "Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" МОЗ України" між корпусом №9 адміністративним та тепловою камерою за адресою: м.Київ вул. В. Чорновола, 28/1 код ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення.
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІК."
×
-
Код ЄДРПОУ:
39619664
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА будинок 22 ЛІТ. Б
Ціна пропозиції
258 662.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bdb18ac1c6414f88ab1a4e393698b6a9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000117-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІК."
×
-
Код ЄДРПОУ:
39619664
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА будинок 22 ЛІТ. Б
Номер договору:
439
Сума договору:
258 662.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний