• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з аварійних ремонтних робіт мережі опалення на території ДНП "Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" МОЗ України" між корпусом №9 адміністративним та тепловою камерою за адресою: м.Київ вул. В. Чорновола, 28/1 код ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення.

Оголошено тендер

310 394.40 UAH
Номер: e434e76f10fe4713bbe5ae016a3ff969
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011795-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 310 394.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з аварійних ремонтних робіт мережі опалення на території ДНП "Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" МОЗ України" між корпусом №9 адміністративним та тепловою камерою за адресою: м.Київ вул. В. Чорновола, 28/1 код ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення.
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 28.08.2026 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума310 394.40 UAH