-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000055-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
754 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
44
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c2dfe3f7861240fab3c3856fe62e8194
Внутрішній номер закупівлі:
30233301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000055-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
754 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 06:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 06:30 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 06:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴754 250.00 Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області