• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області

Оголошено тендер

905 100.00 UAH
Номер: 241f56d317cb4d67be61c3f71868d5f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000075-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Очікувана вартість: 905 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 06:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцька
Сума905 100.00 UAH