• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)

2 160 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
01
год
44
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8d058684b324456db54ca1f84e7ac69b
Внутрішній номер закупівлі: 30233273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000027-a   
Замовник: УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Паньків +380504330356 svitlanapankiv999@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 160 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 02:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 02:24 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 02:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 160 900.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)