• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класівУгорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

Оголошено тендер

2 160 900.00 UAH
Номер: abff102b89d64ede944ca5edc69f34a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000037-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 160 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класівУгорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 02:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класівУгорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 60 день
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 755 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума405 900.00 UAH