• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прожектор для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021:2015:31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)

16 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
04
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ec6a221310cb4e7697261d44fd7bfae6
Внутрішній номер закупівлі: 30233241
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000859-a   
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
Контактна особа: Дарія Старчеус +380997883127 d.starcheus@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 23:41 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 23:41 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 23:41 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 500.00 Прожектор для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021:2015:31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура