• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прожектор для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021:2015:31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура

Оголошено тендер

16 500.00 UAH
Номер: eb454959dff04dffb088a05762c38ded
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-015965-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
Очікувана вартість: 16 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прожектор для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021:2015:31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.08.2026 23:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума16 500.00 UAH