-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові), вугілля камʼяне (код за ДК 021:2015:09110000 – 3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000795-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
1 670 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
33
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2306c7ca347640aa988700aa63aaed8f
Внутрішній номер закупівлі:
30233177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000795-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42316102
-
Адреса:
44310, Україна, Волинська область, ЗАБУЖЖЯ, вул. Центральна, буд. 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хомік Марія Михайлівна +380992303570 rivne_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 670 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.08.2026 22:27 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2026 22:27 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження:
30.08.2026 22:27 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 670 000.00 Торфобрикет (брикети торфові), вугілля камʼяне (код за ДК 021:2015:09110000 – 3 - Тверде паливо)