• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Торфобрикет (брикети торфові), вугілля камʼяне (код за ДК 021:2015:09110000 – 3 - Тверде паливо)

Оголошено тендер

1 670 000.00 UAH
Номер: cb37501a90a74ed3a54ab258c71f990f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-30-000733-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради
Очікувана вартість: 1 670 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Торфобрикет (брикети торфові), вугілля камʼяне (код за ДК 021:2015:09110000 – 3 - Тверде паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.08.2026 21:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Торфобрикет (брикети торфові)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 166 тонна
Період постачання до 28.09.2026
Вугілля кам’яне марки Г
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 50 тонна
Період постачання до 28.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума1 200 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума60 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума410 000.00 UAH