-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Створення навчально-практичного центру «Агро Драйв» на закупівлю товару:Трактор ( код ДК 021:2015:16700000-2-Трактори)
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000675-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
3 583 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
53
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ad48d8fd06974c3bbfda9b7d26fee6b6
Внутрішній номер закупівлі:
30233056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000675-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545436
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, селище міського типу Меденичі, вулиця Дрогобицька, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сус Ірина 380669730468 irynasys777@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 583 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.08.2026 20:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2026 20:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
30.08.2026 20:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 583 333.33 Створення навчально-практичного центру «Агро Драйв» на закупівлю товару:Трактор ( код ДК 021:2015:16700000-2-Трактори)