-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Створення навчально-практичного центру «Агро Драйв» на закупівлю товару:Трактор ( код ДК 021:2015:16700000-2-Трактори)
Оголошено тендер
4 300 000.00
UAH
Номер:
a6df54e11a3b4b8eb0ac37d5ecbe5359
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000504-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545436
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, селище міського типу Меденичі, вулиця Дрогобицька, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545436
-
Контактна особа:
Сус Ірина 380669730468 irynasys777@gmail.com
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, селище міського типу Меденичі, вулиця Дрогобицька, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Створення навчально-практичного центру «Агро Драйв» на закупівлю товару:Трактор ( код ДК 021:2015:16700000-2-Трактори)
Примітки:
цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Закупівля здійснюється, відповідно до порядку та умов передбачених Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility» від 6 червня 2024 року № 3786-IX
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 Трактори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.08.2026 18:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трактор
×
-
УКТ ЗЕД:
8701941010 ---- нові
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описцей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума4 300 000.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-231025-F2402211
Назва проєкту:
Створення навчально-практичного центру "Агро Драйв"
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-231025-F2402211