-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 38650000-6 фотографічне обладнання )
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000654-a
мова тендерної пропозиції - українська
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 07.09.26 22:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 07.09.26 22:00)
620 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
33
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
24b40fa12a8949df937d14938b1cedf7
Внутрішній номер закупівлі:
30233035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000654-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Алла Олександрівна КУЧЕР 380674106262 AKucher@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.08.2026 20:09 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2026 20:09 - 07.09.2026 22:00
Період оскарження:
30.08.2026 20:09 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 000.00 Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації