• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 38650000-6 фотографічне обладнання )

Оголошено тендер

744 000.00 UAH
Номер: 8752eaacb4c742c9a7754e1c1bb25b75
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-30-000644-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Очікувана вартість: 744 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 38650000-6 фотографічне обладнання )
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік, відповідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 (ВТзО)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.08.2026 19:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенційні кошти
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума744 000.00 UAH