-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК 021-2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги (сніданки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000653-a
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК 021-2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги (сніданки)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 07.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 07.09.26 08:00)
82 680.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
33
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4f7e436334e747d0bbec0835da7a1bb3
Внутрішній номер закупівлі:
30233034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000653-a
Замовник:
ЧУКАЛІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563171
-
Адреса:
77458, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, Чукалівка, Довбуша, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Бачинська +380979682025 nadiabacinska514@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
82 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.08.2026 20:18 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2026 20:18 - 07.09.2026 08:00
Період оскарження:
30.08.2026 20:18 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 680.00 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК 021-2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги (сніданки)