-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК 021-2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги (сніданки)
Оголошено тендер
82 680.00
UAH
Номер:
e9bf1b41ee1d400c9e82bf1fcf73757a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000223-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧУКАЛІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563171
-
Адреса:
77458, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, Чукалівка, Довбуша, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧУКАЛІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563171
-
Адреса:
77458, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, Чукалівка, Довбуша, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
82 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської
міської ради (кейтеринг) ДК 021-2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги (сніданки)
Примітки:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської
міської ради (кейтеринг) ДК 021-2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (сніданки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.08.2026 12:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Чукалівської початкової школи Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК -021.2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість
53 день
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧукалівка
Сума68 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧукалівка
Сума13 780.00 UAH