-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Етиленгліколь; Холін хлорид
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000635-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
10 416.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
12
год
53
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
acc3145ac97b498381c0c40bf9adb25b
Внутрішній номер закупівлі:
30233018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000635-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 416.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.08.2026 19:56 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2026 19:56 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
30.08.2026 19:56 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 416.66 Етиленгліколь, Холін хлорид