• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Етиленгліколь; Холін хлорид

Оголошено тендер

12 500.00 UAH
Номер: 5668e2b13e664c4fa84875e493a44775
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-30-000631-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Очікувана вартість: 12 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Етиленгліколь; Холін хлорид
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.08.2026 19:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума12 500.00 UAH