• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)

5 200.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
12
год
06
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 629a456c05304dc1b7a3781f479ae1a3
Внутрішній номер закупівлі: 30233005
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000622-a   
Замовник: Військова частина А2082
Контактна особа: Болдирєва Олена Вікторівна 380985877643 uk2082@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 19:47 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 19:47 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 19:47 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 200.00 Картриджі