-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі
Оголошено тендер
6 240.00
UAH
Номер:
65707853cf5e433ea9acd98ab8ae7e1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000629-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
55225, Україна, Миколаївська область, село Грушівка, вулиця Лісова, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
55225, Україна, Миколаївська область, село Грушівка, вулиця Лісова, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.08.2026 19:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума6 240.00 UAH