-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крісла та стільці
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000530-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
312 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
64ee0ce640d54f0782d5f07c90f9156f
Внутрішній номер закупівлі:
30232919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000530-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13486010
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Цехановська Анжела 380731209960 kadryippo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
312 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.08.2026 18:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2026 18:11 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
30.08.2026 18:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴312 500.00 Крісла та стільці