-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісла та стільці
Оголошено тендер
375 000.00
UAH
Номер:
95f19ff5d57245d5acdec893cddc4e8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000432-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13486010
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, площа Соборна, будинок 3
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13486010
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, площа Соборна, будинок 3
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крісла та стільці
Примітки:
в межах кошторисних призначень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.08.2026 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума375 000.00 UAH