• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)

380 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
06
год
20
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f3b298de3e834d1394b1ad6a37aff26a
Внутрішній номер закупівлі: 30232824
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000457-a   
Замовник: Ліцей №16 Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Гаврилюк Тетяна +380687711585 zosh16@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 380 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 16:45 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 16:45 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 16:45 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴380 250.00 Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)