• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

Оголошено тендер

380 250.00 UAH
Номер: 6e9e0a6c583940529b25d2db5a26c95a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-30-000379-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей №16 Івано-Франківської міської ради
Замовник: Ліцей №16 Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 380 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 30.08.2026 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума380 250.00 UAH