• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)

4 058 010.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
07
год
54
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 63657e31d54c44988bf497564c7fc4c7
Внутрішній номер закупівлі: 30230875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-011457-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Віра Левицька +380980075624 buhlic19@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 058 010.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 19:36 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 19:36 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 19:36 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 15:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 058 010.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу