• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу

Оголошено тендер

4 058 010.00 UAH
Номер: a4b4f828039248e5a1e1bc18b4e6e545
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-008307-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 4 058 010.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.08.2026 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума1 217 403.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума2 840 607.00 UAH