• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з гарячого харчування учнів ДК 021:2015: код 55523100-3 «Послуги з організації шкільного харчування»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Примітки: Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 00:00)

1 681 650.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
20
год
33
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 89a1d99a843a4e8ab8ec2e6190dac22a
Внутрішній номер закупівлі: 30230686
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-011266-a   
Замовник: Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Ярема +380958763298 matsapula@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 681 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 18:46 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 18:46 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 18:46 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 14:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 681 650.00 Послуги з гарячого харчування учнів ДК 021:2015: код 55523100-3 «Послуги з організації шкільного харчування»