-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-002419-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291198
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-002420-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291197
КП "Гайсинська ЖЕК" ЄДРПОУ: 03338811ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-09-04-002410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291193
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОБОЛОНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43910982ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційний банер- ID: UA-2026-09-04-002411-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291192
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча школа мистецтв № 4 ім.Бориса Гмирі" ЄДРПОУ: 02215874ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра до унітазу (ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)- ID: UA-2026-09-04-002408-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291191
Комунальне підприємство “Цуманська лікарня Цуманської селищної ради” ЄДРПОУ: 01982844ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа першого товарного сорту, ДСТУ 7035- ID: UA-2026-09-04-001726-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291187
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-002401-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291186
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВРАДІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998466ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК:021:2015:14810000-2 - Абразивні вироби(диск відрізний 125*1,2*22- ID: UA-2026-09-04-002394-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291183
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання Гадяцького надлісництва- ID: UA-2026-09-04-002406-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291182
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45483786ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі:...×-
Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста білоголова свіжа (ДК 021:2015:03221410-3 «Капуста качанна»), буряк столовий свіжий (ДК 021:2015:03221111-7 «Буряк»), цибуля ріпчаста свіжа (ДК 021:2015:03221113-1 «Цибуля»)
- ID: UA-2026-09-04-002395-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291179
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качаннаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-002307-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291176
Військова частина А5061 ЄДРПОУ: 26640659ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка порошкових та вуглекислотних вогнегасників М Чигирин- ID: UA-2026-09-04-002385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291174
Черкаський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21361877ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-04-002377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291171
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур господарський 14мм- ID: UA-2026-09-04-002387-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291170
ПРИРОДООХОРОННА РЕКРЕАЦІЙНА УСТАНОВА ПАРК-ПАМ'ЯТКА САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ " СТРИЙСЬКИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 41594335ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка для письма крейдою для фізичної лабораторії- ID: UA-2026-09-04-002391-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291169
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42043220ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -