-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011109-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
418 416.67
UAH без ПДВ
Номер:
6c821b2e820148df88951faa414b01cd
Внутрішній номер закупівлі:
30230529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-011109-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37795085
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 162а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Удод Віталій Тимофійович 380342753226 vitalii.udod@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
418 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 17:46 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 17:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 12:21
Період кваліфікації:
з 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴418 416.67 Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах