• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах

Оголошено тендер

502 100.00 UAH
Номер: df77c9b6731147ad9b5819661abd33a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-013040-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба"
Замовник: Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба"
Очікувана вартість: 502 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 28.08.2026 17:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума502 100.00 UAH