• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 09:00)

110 833.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
10
год
10
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 17653b55dc5c4139a4eb3d09416b07ef
Внутрішній номер закупівлі: 30230482
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-011063-a   
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
Контактна особа: Іван Хохотва +380442984955, +380503301059 hii1958@ukr.net http://kman.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 110 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 17:26 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 17:26 - 05.09.2026 09:00
Період оскарження: 28.08.2026 17:26 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:30

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴75 833.33 Комп'ютерне обладнання
  • Лот №2 ₴35 000.00 Комп'ютерне обладнання