• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання

Оголошено тендер

133 000.00 UAH
Номер: 681bfb33a82c43b8add9056a4abea1d9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-012886-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
Очікувана вартість: 133 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.08.2026 17:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума133 000.00 UAH