-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-010916-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
3 170 768.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
00
год
32
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2e0d72face9c4a03890efe2a436c912c
Внутрішній номер закупівлі:
30230333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-010916-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Цьомик +380975413466 comgosp24@ukr.net https://gromada.org.ua/gromada/chudnivska/kp-blagoustrij-chudnivskoi-miskoi-radi-08-51-45-20-09-2023/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 170 768.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 17:09 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 17:09 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 17:09 - 11.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 170 768.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)