-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
3 804 921.60
UAH
Номер:
555dafb4a9e345b6b545eba90b94db92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011413-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 804 921.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.08.2026 15:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧуднівська
Сума3 804 921.60 UAH