-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонер побутовий настінний інверторний (спліт-система)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-010874-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишився день
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишився день
65 997.50
UAH без ПДВ
Номер:
31375b794ca64bbaa8c8602aab5fc24b
Внутрішній номер закупівлі:
30230289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-010874-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Окуниця +380972340798 2340798@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 997.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 17:03 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 997.50 Кондиціонер побутовий настінний інверторний (спліт-система)