-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-010587-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
370 416.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
18
год
48
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1c67bd707ed14620bfb79d01b8d3aeb4
Внутрішній номер закупівлі:
30229993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-010587-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УГРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084425
-
Адреса:
77423, Україна, Івано-Франківська область, село Угринів, вул.Польова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Тетяна 380992354966 osvita-kult-ugryniv@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 416.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 16:48 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 16:48 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 416.66 Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії