• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії

Оголошено тендер

444 500.00 UAH
Номер: 92368a64996b42bdbe2749da5c76d7f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-012388-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УГРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УГРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 444 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії
Примітки: Закупівля здійснюється на дотримання Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX. Всі умови та вимоги закупівлі, а також відповідні фінансові механізми, регулюються положеннями цієї угоди, яка спрямована на підтримку України. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.08.2026 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяУгринівська
Сума355 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяУгринівська
Сума88 900.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-110326-31CAF6A3
Назва проєкту: Створення та облаштування освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа» Угринівська сільська територіальна громада
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-110326-31CAF6A3