-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009790-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
960 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
03
год
45
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f7c74866de0c4486b70d73ec0ce0f5ca
Внутрішній номер закупівлі:
30229201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009790-a
Замовник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тороповська Марія Михайлівна 0676036504 kcpommbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
960 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:53 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:53 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:53 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴960 833.33 Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг