-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
Оголошено тендер
1 153 000.00
UAH
Номер:
ad5f83d0d5a24be58b809efecd4234c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-000111-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНЗ "КЦПОММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536099
-
Контактна особа:
Тороповська Марія 0676036504 kcpommbuh@ukr.net
-
Адреса:
50103, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Домнобудівників, буд.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2026 08:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума1 153 000.00 UAH