• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)

280 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
01
год
09
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 61bfb20feded489ea1c10bf2eb3a4d09
Внутрішній номер закупівлі: 30228937
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-009512-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області
Контактна особа: Швець В'ячеслав Павлович 380372583872 tender.cv@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 280 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:44 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:44 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 15:44 - 11.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 600.00 Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)