• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)

Оголошено тендер

280 600.00 UAH
Номер: de49c7bda94c40b190925fba98c1b127
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011285-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області
Очікувана вартість: 280 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Примітки: без ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 28.08.2026 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3111020 - Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування
Сума280 600.00 UAH