-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-008849-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 09:00)
750 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
10
год
04
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
11a1aba4ddfe44e1b76c0da24b1f62dc
Внутрішній номер закупівлі:
30228254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-008849-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мишляєва Ірина Миколаївна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:21 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:21 - 05.09.2026 09:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:21 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 000.00 Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області