• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області

Оголошено тендер

900 000.00 UAH
Номер: e10b0c6b2cd7496ab883138e66d3df98
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-009749-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тараканівська сільська рада
Замовник: Тараканівська сільська рада
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.08.2026 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума900 000.00 UAH