-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)"
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-008790-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 12.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 12.09.26 00:00)
166 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
20
год
24
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
df27ab723a51453d87f4a80f07d84851
Внутрішній номер закупівлі:
30228209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-008790-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326991
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Ярина Тарасівна 380322975982 eko.lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:24 - 09.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:24 - 12.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:24 - 09.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 14:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 666.67 Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)"