• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)"

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 8f8558f461d74f878375fb9c90809e03
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-009219-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА БУДІВНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 28.08.2026 14:28
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8340 - Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума200 000.00 UAH