-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи електропостачання із влаштуванням точки підключення резервного джерела електроживлення центрального стерилізаційного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава, Полтавської області (код за ДК 021:2015 «45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»; 45454000-4 Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-008737-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 12.09.26 15:16)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 12.09.26 15:16)
1 771 368.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
10
год
49
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
49747eb878084e8582fd0e7240c76a54
Внутрішній номер закупівлі:
30228150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-008737-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 771 368.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:14 - 09.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:14 - 12.09.2026 15:16
Період оскарження:
28.08.2026 15:14 - 09.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 11:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 771 368.00 Реконструкція системи електропостачання із влаштуванням точки підключення резервного джерела електроживлення центрального стерилізаційного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава, Полтавської області (код за ДК 021:2015 «45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»; 45454000-4 Реконструкція).