-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи електропостачання із влаштуванням точки підключення резервного джерела електроживлення центрального стерилізаційного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава, Полтавської області (код за ДК 021:2015 «45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»; 45454000-4 Реконструкція)
Оголошено тендер
2 125 642.00
UAH
Номер:
41e89183e9f9432e899ded998af71896
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-010247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 125 642.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція системи електропостачання із влаштуванням точки підключення резервного джерела електроживлення центрального стерилізаційного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» по вул. Шевченка, 23 в м. Полтава, Полтавської області (код за ДК 021:2015 «45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»; 45454000-4 Реконструкція)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
28.08.2026 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума2 125 642.00 UAH