• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 10:00)

79 657 567.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
02
год
28
хв
14
сек
Гарантія - 398 287.84 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2b2aa3a4461d45c88b68a621fc7ce74b
Внутрішній номер закупівлі: 30228123
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-008709-a   
Замовник: Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
Контактна особа: Король Олександр Леонідович +380958246154 dy.mcdor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 79 657 567.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:17 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:17 - 07.09.2026 10:00
Період оскарження: 28.08.2026 15:17 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴79 657 567.50 Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область